auto-kostka.pl — Samochody sprowadzane z Niemiec

Poznaj nas!

imageMichał Kostka Prezes [email protected]
imageBartosz Gwiździł Menadżer Zarządzający tel. +48 882 503 313 [email protected]
imageAdam Szpak Doradca klienta tel. +48 787 095 927 [email protected]
imagePatryk Jędrczak Specjalista ds. samochodów na zamówienie tel. +48 538 634 191 [email protected]
imageKrzysztof Badzin Kierowca
imageKornel Długosz Car Detailer
imagePiotr Pietruszka Car Detailer
imageSylwia Kostka-Pasternak Księgowa
imageMartina Koncewicz Księgowa

Jak działamy?

W Auto-kostka.pl oferujemy naszym klientom największy w regionie wybór samochodów używanych z gwarancją pochodzących z rynku niemieckiego. Po roku od otwarcia salonu w Kątach Opolskich staliśmy się liderem w sprzedaży samochodów używanych, a dziś prócz sprzedaży oferujemy również skup, wymianę oraz sprowadzanie samochodów używanych na życzenie.
imageimage
Auto-kostka.pl to nie tylko komis samochodów używanych - to również bezpieczeństwo, gwarancja przebiegu, legalność prawna, sprawdzony stan techniczny oraz bezwypadkowość. Każdy samochód w naszej ofercie przechodzi aż 150 punktów kontrolnych - od wyglądu po parametry techniczne - dzięki czemu z pełnym zaufaniem możemy oferować najwyższej jakości auta używane.
Nasze pojazdy skrupulatnie sprawdzamy w wielu niezależnych rejestrach krajowych oraz zagranicznych w celu potwierdzenia legalnego pochodzenia samochodu oraz upewnienia się, że pojazd nie pochodzi z niepewnych źródeł lub jest podmiotem np. postępowania egzekucyjnego. Legalne pochodzenie potwierdzamy pisemną, dożywotnią gwarancją.
Do wszystkich naszych samochodów oferujemy kompleksową usługę Defend Car Protect - gwarancję ubezpieczeniową na stan techniczny pojazdu obejmującą usterki elektryczne i mechaniczne. W przypadku wystąpienia awarii niezależny ubezpieczyciel pokrywa koszty usunięcia usterki.
Salon samochodów używanych Auto-kostka.pl to również rzetelne wyceny i najbardziej atrakcyjne oferty na rynku. Codziennie nasz zespół starannie selekcjonuje setki pojazdów na rynku niemieckim, aby jako bezpośredni importer zawsze móc zaoferować najlepszy asortyment. Jeżeli jednak nie znalazłeś w naszej aktualnej ofercie wymarzonego samochodu możemy sprowadzić dla Ciebie praktycznie każdy model. Po prostu powiedz nam czego szukasz, a my zajmiemy się resztą - od fachowego doradztwa, po kwestie urzędowe i papierologię.
Dlaczego wybieramy samochody z rynku niemieckiego? Ponieważ samochody z rynku niemieckiego są lepiej wyposażone, bardziej zadbane, mniej wyeksploatowane, a przede wszystkim regularnie serwisowane głównie w autoryzowanych stacjach kontroli.
image
image
Każde auto, niezależnie od ceny poddawane jest procesowi auto-detailingu, który obejmuje m.in. konserwację oraz czyszczenie karoserii wraz z felgami oraz kompleksowe odświeżenie wnętrza samochodu z naciskiem na najmniejsze szczegóły - dzięki czemu klienci zawsze wyjeżdżają z naszego salonu samochodem pachnącym świeżością, o wyglądzie przypominającym samochód nowy.
Auto-kostka.pl to również prosty i bezproblemowy skup samochodów używanych. Specjalizujemy się w samochodach pochodzących z niemieckiego rynku, ale to nie znaczy, że nie jesteśmy zainteresowani innymi samochodami. Zobacz sam jak prosta jest sprzedaż samochodu razem z nami.
image
Walczymy z nielegalną praktyką cofania liczników. Dołączyliśmy do ogólnopolskiej kampanii “Sprawdzony-niekręcony”. Razem z organizatorami działamy na rzecz wyeliminowania z rynku nieuczciwych sprzedawców samochodów używanych i przedsiębiorstw świadczących usługi kręcenia liczników. Każdy samochód w naszej ofercie otrzymuje certyfikat potwierdzający stan licznika.
Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych samochodów, dlatego zapewniamy naszym klientom możliwość wymiany zakupionego pojazdu na inny w ciągu 14 dni od dnia zakupu, bez konieczności podawania przyczyny.
Umów się na jazdę próbną!