skup
SKUP SAMOCHODÓW PRZEJDŹ DO FORMULARZA
Płacimy za auta najwięcej

Płacimy za skupowane samochody najlepsze ceny w regionie! W końcu pozycja lidera zobowiązuje! Nie wierzysz? Jak myślisz ile warte jest Twoje auto? Przekonaj się już teraz i pozwól nam się zaskoczyć! Wypełnij formularz i wpisz ile chciałbyś otrzymać za swój samochód w pełni sprawne technicznie. Po wypełnieniu formularza, przedstawimy Ci najbardziej korzystną ofertę na rynku - z największą przyjemnością.

Skup samochodów

Być może myślisz, że Twoje auto jest zbyt stare i zniszczone, abyśmy je od Ciebie kupili? Jesteśmy profesjonalistami i widzimy potencjał w każdym samochodzie. Ważna jest tylko bez wypadkowość samochodu i pewny przebieg. Nie skupujemy również części do samochodów oraz aut przeznaczonych do rozbiórki na części. Samochód powinien być zarejestrowany w Polsce. Skupujemy samochody bez ważnej polisy OC natomiast nie skupujemy samochodów bez przeglądu technicznego. Samochód powinien być sprawny technicznie oraz gotowy do jazdy.

Dojazd do klienta po zakupiony samochód

Czas to pieniądz - wiemy o tym doskonale. Dlatego, jeśli nie masz czasu, nie musisz przyjeżdżać do nas ze swoim samochodem. To my dojedziemy na miejsce i odbierzemy samochód od Ciebie lub wskazanej przez Ciebie osoby. Podjedziemy tam gdzie samochód jest zaparkowany, tam gdzie nam wskażesz lub tam gdzie akurat najdzie Cię ochota, aby pozbyć się swojego pojazdu. Dojazd do Klienta po zakupiony samochód jest Gratis!

SZYBKA WYCENA

Wycenimy Twój samochód nawet w
przeciągu 15 minut.

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i
wykwalifikowanych pracowników.

BEZPIECZŃSTWO

Jesteśmy znaną marką, działamy legalnie -
współpraca z nami gwarantuje
bezpieczeństwo.

GOTÓWKA W 24H

Możemy przekazać Tobie gotówkę jeszcze
dziś. Nie czekaj, wypełnij formularz
wyceny już teraz.

LIDER NA RYNKU

Jesteśmy liderem w sprzedaży samochodo-
dówu używanych z gwarancją.

1.png
KROK 1 Wypełnij formularz

Zacznij od wypełnienia formularza wyceny. Wypełnienie formularza jest całkowicie niezobowiązujące i darmowe! Zostaw nam swoje dane kontaktowe i parę informacji, które pomogą nam zrozumieć, czego potrzebujesz. Im dokładniej opiszesz swoje auto na tym etapie, tym dokładniejszą wycenę otrzymasz w kolejnym etapie.

2.png
KROK 2 Poczekaj na kontakt

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Otrzymasz najbardziej korzystną z możliwych ofert na rynku. Możesz otrzymać wycenę nawet do 15 minut od momentu przesłania specyfikacji pojazdu.

3.png
KROK 3 Wypłacamy gotówkę

Zostaje nam tylko podpisać umowę i wypłacić Ci gotówkę! Działamy całkowicie legalnie, a transakcja odbywa się na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Załatwimy wszelkie formalności związane z zakupem auta!

WYPEŁNIJ FORMULARZ Uzyskaj darmową wycenę!

Zadzwoń: 882 503 313 787 095 927
Odwiedź nasz salon: ul.Odrzańska 58 46-050 Kąty Opolskie
Godziny otwarcia pon.-pt. 9.00-18.00 sb. 9.00-15.00